.

.

New
Носат вибратор g Стимулатор за самото место за жени, далечински управувач со далечински управувач со далечински управувач, што се носи вибратор на гаќички, клитори?

Носат вибратор g Стимулатор за самото место за жени, далечински управувач со далечински управувач со далечински управувач, што

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

【Контролирани со сексуални играчки со апликација】 Со користење на апликација, можете да го поканите вашиот партнер да го контролира вашиот сексуален ритам. Може да се забавувате на кое било место. Не е ограничено со далечина, вашиот партнер може да ви даде задоволство од илјадници милји далеку. 【Совршен комбиниран вибратор】 идеална крива ја гушка вашата вулва совршено, дава вибрации со целосна покривка за вашиот клит и лабија. Навиваните врвни стимулатори на Г-точката и другите места за внатрешно задоволство. Уживајте во двојно задоволство и запознајте се со врвен оргазам од оваа прекрасна играчка. 【Мултифункционален дизајн】 Овој вибратор што може да се носи обезбедува 9 режими на вибрации од 2 моќни вградени мотори. Вибраторот може да се користи постојано 60 минути кога е целосно наполнет. 【Мекиот материјал】 Оваа играчка за секс на вибратор има водоотпорна функција IPX7. Направено е со силиконски, мек и пријателски за кожа, лесен за чистење, безбедно и сигурен. 【Тајни и дискретни】 Сите наши производи доаѓаат во доверлив пакет за да ја заштитат вашата приватност. Овој вибратор е доволно тивок за да се носи на некое место со звуци во позадина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи