.

.

New
Вметнете Сапун Сад, Вшмукување Чаша Ѕид Монтирани Сапун Носителот, Двослоен Дренажа Без Удирање Бар Сапун Држач, Погоден За Тушеви, Бањи, Кади И Кујна Тоне Сапун Сад

Вметнете Сапун Сад, Вшмукување Чаша Ѕид Монтирани Сапун Носителот, Двослоен Дренажа Без Удирање Бар Сапун Држач, Погоден За

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

?● Лесен За Инсталирање ● садот За сапуница е дизајниран со вакуумска вшмукувачка чаша, само откинете го горниот заштитен слој, изберете чист и мазен ѕид и завртете го капачето на завртката на сапунот за долготрајна адсорпција, држачот за сапун за ѕид за туширање е без удирање, лепак И алатки Подготвени За инсталирање, возрасните и децата можат да инсталираат држач за сапун за туширање, удобен и брз, сад за сапун за туширање ви овозможува лесно да решите голем настан за складирање. ?€Лесно За Чистење●горниот слој на садот за сапуница е кога сте дизајнирале на подигнат жлеб. Откако ќе се подигне висината, сапунот не е лесно да се впие во вода и нема да се залепи на дното на држачот за сапун за туширање, што го олеснува сфаќањето. Горниот слој на штедачите за сапун за бар сапун може да се извади директно за лесно чистење. Долниот слој на садот за кујнски сапун е шуплив Дизајниран да не остава стоечка вода, да го забрза времето на сушење на садот за сапун, чист и хигиенски. ?①Широка Примена.садот За сапуница е водоотпорен и против стареење, кутијата за сапун е посоодветна за ставање во бањата И кујната, а вшмукувачката чаша на држачот за сапун е посоодветна за лепење на мазни и непорозни површини, како што се метал, стакло, акрилик од керамички плочки, итн., ако површината ако има мали пукнатини или мали честички, итн., се препорачува да се користи заедно со помошната налепница во пакетот за туширање на сапун. ?●Материјал На производот ● садот За сапуница е составен од пластично тело ЗА СТОМАЧНИ мускули и пвц задебелени вшмукувачки чаши. Материјалот на телото на садот за сапун е издржлив, безбеден и еколошки. Задебелените вшмукувачки чаши од садот за сапун за туширање го прават држачот за сапун за садови посилен во адсорпција и носивост, што може да го направи куќиштето за сапун посилно. држач за сапун за туш Држи 11 килограми Стабилно. ?●Услуга по Продажбата ● садот За сапуница може да обезбеди услуга за враќање и замена, ние сме многу сигурни во држачот за сапун во бањата, ако не сте 100% задоволни со пластичниот сад за сапун, ве молиме дајте ни го вашиот вреден предлог.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи