.

.

New
Касетероид музоиден мини водоотпорен звучник - Шарена мермерна уметност црна една големина

Касетероид музоиден мини водоотпорен звучник - Шарена мермерна уметност црна една големина

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Bluetooth звучник отпорен на вода IPX6, влажните услови нема да го оштетат звучникот. Поддржува Bluetooth верзија 5.0 со опсег од 33ft (10 метри). Батеријата ќе обезбеди одличен звук повеќе од два часа на максимален волумен со излез од 3 W. Додадете ја вашата саундтрак на која било авантура со звучниците на отворено на Bluetooth Bluetooth. Овој водоотпорен звучник овластен IPX6 зема какво било пешачење за пешачење. Неговата компактна големина заедно со вклучениот кабел Carabiner Clip & Micro USB кабел, направете го идеален придружник за слушање на вашите омилени мелодии додека истражувате. Работен опсег на Bluetooth - 33 стапки, 2 часа музика со максимален волумен. Малиот текст и графика не можат да дадат правилно заради дупките во скара за звучникот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи