.

.

New
Rokform - Pro Series Bike Ponect Mount + Магнетниот монтажа на магнетната врата

Rokform - Pro Series Bike Ponect Mount + Магнетниот монтажа на магнетната врата

DEN 1385.60

Стока
Во продавницата

Компатибилност на монтирање : И Pro Mount Mount и Swivel Mount се компатибилни со сите случаи на Rok Form или универзален адаптер. Дизајн на Rok Form : Чувајте ги рацете слободни на патеката и на патот! Лесно одвртете го вашиот телефон од вашиот велосипед и веднаш закачете го на магнетната монтажа на Dash Dash. Mount Mount Fit : Universal Fit Mounts на која било лента за велосипеди со цевка за управувач без нишки од 1-1/8 "Инсталира за неколку минути! За да го чувате вашиот телефон безбеден и да се спротивстави на дневната употреба и злоупотреба. Рокформ гаранција : Ние нудиме 2-годишна гаранција за двата производи, заедно со поддршка за клиенти со 5 starвезди. Ако имате какви било проблеми со набавката, ве молиме нека нас знаеме, и ние ќе го поправиме! Вршија монтирање на телефон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи