.

.

New
Martin Scorsese потпиша автограмски таксист, целосен филмски скрипта w/ James Spence JSA Автентикација - Во главна улога: Роберт Дениро, odоди Фостер - Boxcar Bortha, Mean Streets, Алис не живее ?

Martin Scorsese потпиша автограмски таксист, целосен филмски скрипта w/ James Spence JSA Автентикација - Во главна улога: Роберт

DEN 7993.60

Стока
Во продавницата

Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Информации за производот : Потпис (и) : Мартин Скорсезе Големина на артикалот : 8.5andquot; x11andquot; Опис на артикалот : Скрипта со целосна филмска страница (автограмирана насловна страница проследена со целата скрипта; 3 дупка прободена и прицврстена) Локација на потпишување : Додека е надвор во Newујорк (специфични детали што се достапни, на барање) Автентикација : Jamesејмс Спенс (ЈСА) Автентикација : UU44612 .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи