.

.

New
Црно -бели одбојкарски топки патуваат кригла од не'рѓосувачки челик изолиран Tumbler Издржлива чаша за шише со вода со капак и слама 300 мл

Црно -бели одбојкарски топки патуваат кригла од не'рѓосувачки челик изолиран Tumbler Издржлива чаша за шише со вода со капак

DEN 335.84

Стока
Во продавницата

Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив. Дизајн : Чашата е дизајнирана со капак за завртки, што не е лесно да се протекува. Дизајнот што не се лизга на дното на чашата ја прави оваа чаша за кафе не е лесен за паѓање, и може да се користи долго време. Големина : Tumbler од не'рѓосувачки челик е достапен во 300ml/500ml за да изберете, со дизајн на слама и порта за вшмукување на капакот, што е многу погодно за употреба. Повод : Стилските чаши за патувања се погодни за разни прилики во секојдневниот живот, дома, пешачење, работа, патување и повеќе, што го прави вашиот живот поудобен. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив. Дизајн : Чашата е дизајнирана со капак за завртки, што не е лесно да се протекува. Дизајнот што не се лизга на дното на чашата ја прави оваа чаша за кафе не е лесен за паѓање, и може да се користи долго време. Големина : Tumbler од не'рѓосувачки челик е достапен во 300ml/500ml за да изберете, со дизајн на слама и порта за вшмукување на капакот, што е многу погодно за употреба. Повод : Стилските чаши за патувања се погодни за разни прилики во секојдневниот живот, дома, пешачење, работа, патување и повеќе, што го прави вашиот живот поудобен. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Патната кригла ќе ве придружува во текот на денот, и можете да пиете вода во секое време. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи