.

.

New
CLGZS преклопен 16: 9 Проектор 60 70 84 100 120 инчи бел отворен екран на отворено ТВ -проектор

CLGZS преклопен 16: 9 Проектор 60 70 84 100 120 инчи бел отворен екран на отворено ТВ -проектор

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Тој е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки. Исто така, овој екран на проекторот се пее, многу за чистење со вода. Екранот на проекторот е многу преносен за носење и преклопен за складирање, зачувајте го просторот. Можете лесно да уживате во најдобриот визуелен празник затворен или на отворено со вашите семејства, пријатели и колеги. Направено од полиестерски материјал и може ефикасно да го спречи брчки. Тој е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки. Исто така, овој екран на проекторот се пее, многу за чистење со вода. Екранот на проекторот е многу преносен за носење и преклопен за складирање, зачувајте го просторот. Можете лесно да уживате во најдобриот визуелен празник затворен или на отворено со вашите семејства, пријатели и колеги. Направено од полиестерски материјал и може ефикасно да го спречи брчки. Описот е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки. Исто така, овој екран на проекторот се пее, многу за чистење со вода. Проектниот екран е многу преносен за носење и преклопен за складирање, зачувајте го просторот. Може лесно да уживате во најдобриот визуелен празник Внатрешен или на отворено со вашите семејства, пријатели и колеги. Изработено од полиестерски материјал и може ефикасно да го спречи брчки. Спецификација : Материјал : Полиестер.Колер : Бела. искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки како резултат на различно мерење на рацете. Пакуван вклучен : 1* Преклоплив проект на екранот на проекторот.8* Куки.

Карактеристики на производот

Material:
polyester.
Color:
white.
Size:
1388x807mm, 1609x930mm, 1919x1106mm, 2274x1305mm, 2716x1554mm.
Note:
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions.:
There might be a slight errors due to different hand measurement.:
Package included:
1* Foldable Projector Screen Cloth.:
8* hooks. :
Свеж

Поврзани производи