.

.

New
keaiduoa 8pcs/постави Божиќни чорапи карирани Божиќни декорации за порибување подарок за бонбони торбички, виси украси чорапи за украси за одмор дома

keaiduoa 8pcs/постави Божиќни чорапи карирани Божиќни декорации за порибување подарок за бонбони торбички, виси украси чорапи

DEN 519.04

Стока
Во продавницата

Секој Божиќ, децата со нетрпение го очекуваат Дедо Мраз, тие ги висат Божиќните чорапи покрај огништето или креветите и веруваат дека Дедо Мраз ќе го лизне оџакот, и тој ќе стави подароци во нивните Божиќни чорапи. Совршена големина за бонбони и разни подароци. Нашето Божиќно порибување има висечко јаже, така што лесно можете да го обесувате покрај креветот или на елката. Направено од висококвалитетен материјал кој е издржлив и безбеден, нежен изглед и исклучителна изработка, силна и издржлива. Погодно е за украсување на новогодишната елка дома, ресторан, хотел, клуб, бар и така натаму за време на Божиќ. Можете исто така да ги обесувате Божиќните чорапи на вашата елка или камин за да ја украсите вашата Божиќна забава. Карактеристики : Секој Божиќ, децата со нетрпение го очекуваат Дедо Мраз, тие ги висат своите Божиќни чорапи покрај огништето или креветите и веруваат дека Дедо Мраз ќе го лизне оџакот и тој ќе стави подароци во нивните Божиќни чорапи. Совршена големина за бонбони и разни подароци. Нашето Божиќно порибување има висечко јаже, така што лесно можете да го обесувате покрај креветот или на елката. Направено од висококвалитетен материјал кој е издржлив и безбеден, нежен изглед и исклучителна изработка, силна и издржлива. Погодно е за украсување на новогодишната елка дома, ресторан, хотел, клуб, бар и така натаму за време на Божиќ. Можете исто така да ги обесувате Божиќните чорапи на вашата елка или камин за да ја украсите вашата Божиќна забава. Божиќ ќе биде весело со ова забавно и симпатично порибување. Спецификација : Материјал : Постелнината, големината на фланелот : приближно.24x44cm/9.45x17.32in; 14x19cm/5.51x7.48in боја : како слики прикажани количина : 8 парчиња/сет.

Карактеристики на производот

Material:
Linen, Flannel
Size:
approx.24x44cm/9.45x17.32in; 14x19cm/5.51x7.48in
Color:
As pictures shown
Quantity:
8pcs/set
Свеж

Поврзани производи