.

.

New
Sandvik Coromant MB-A0625-11-09 Sandvik Coromant Steel Corocut MB Cylindrical Shank со рамен до адаптер Corocut MB, неутрален пресек

Sandvik Coromant MB-A0625-11-09 Sandvik Coromant Steel Corocut MB Cylindrical Shank со рамен до адаптер Corocut MB, неутрален

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Придобивки од семејството на овој производ : обработка без вибрации. Брзо поставување и за алатка и вметнете. Стабилен интерфејс со висока прецизност помеѓу интерфејсот и држачот на алатки. Придобивки од семејството на овој производ : обработка без вибрации. Брзо поставување и за алатка и вметнете. Стабилен интерфејс со висока прецизност помеѓу интерфејсот и држачот на алатки. Sandvik Coromant MB-A0625-11-09, Цилиндричен Шанк со рамен до адаптер Corocut MB, е дел од семејството на производи Corocut MB. Corocut MB е систем со голема прецизност за жлебови, жлебови на лице, профилирање и пред-дел. Крајната линија на работ на работ е остра со тенок слој, што во комбинација со стабилноста на алатките го прави идеален за внатрешна обработка. Произведено во Турција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи