.

.

New
BHVXW Преносен држач за микрофон Анти вибрации за монтирање на адаптер за адаптер за шок -микрофон заграда за држач за заграда за снимање студио

BHVXW Преносен држач за микрофон Анти вибрации за монтирање на адаптер за адаптер за шок -микрофон заграда за држач за заграда

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Овозможува микрофони со навој од 22мм да бидат фиксирани на потпори на конзола и потпори на работна површина. Користете дупки за завртки од 5/8 и е опремена со завртки од 5/8 до 3/8, компатибилни со повеќето држачи за микрофони. Поддржува прилагодување од 180 °, насоката на микрофонот и аголот можат да се прилагодат според употребата. Лесно за инсталирање и расклопување, нема потреба од комплицирани операции, заштеда на простор. Направено од пластичен материјал, солиден и издржлив. Компактна големина, лесна за носење. Овозможува микрофони со навој од 22мм да бидат фиксирани на потпори на конзола и поддржувачи на работната површина. да се прилагоди според употребата. Лесно за инсталирање и расклопување, нема потреба од комплицирани операции, заштеда на простор. Изработено пластичен материјал, солиден и издржлив. Компактна големина, лесна за носење. Спецификација : Тип на ставка : држач за микрофон : ПластиченColor : Black Interface : 22mm/0,9in Thread, 3/8 завртка за завртки, 5/8 завртки Holaepplicable Models : 22mm/0,9in навојно микрофонски пакети список : 1 x Земјач на микрофон .

Карактеристики на производот

Item Type:
Microphone Holder
Material:
Plastic
Color:
Black
Interface:
22mm/0.9in thread, 3/8 screw hole, 5/8 screw hole
Applicable Models:
22mm/0.9in threaded microphone
Package List:
1 x Microphone Holder :
Свеж

Поврзани производи