.

.

New
Дарон Светски трговски писта24 Рајт флаер возило

Дарон Светски трговски писта24 Рајт флаер возило

DEN 159.20

Стока
Во продавницата

Земја на потекло : Кина. Број на модел : RW240. Димензија на пакетот на артикалот : 5.0 "L x 2.0" W x 12.0 "H. Тежина на пакетот на артикалот : 1,0 lb. Повеќе од 50 авиони и стилови на располагање. Diecast Metal. Реални и автентични детали. Секој авион вклучува делот за конекција на пистата за да се направи ваш сопствен Аеродром. Авион и пистата. Авион и пистата. Писта24 од Дарон (со делот за пистата) се детални, играчки со метални авиони што можат да се користат. Авионите доаѓаат со флексибилен дел од гумена писта. Овие делови можат да се користат заедно со други сетови на пистата24 за да создадат свој аеродром. Пресеци, директни делови и заоблени парчиња достапни одделно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи