.

.

New
Дијамантски сликарство, 5Д комплети за сликање на дијаманти за возрасни и деца, комплети за сликање на дијаманти за возрасни за возрасни

Дијамантски сликарство, 5Д комплети за сликање на дијаманти за возрасни и деца, комплети за сликање на дијаманти за возрасни

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Во моментов најпопуларни украси за DIY.Висок квалитет-комплетите за дијамантска уметност за возрасни користат висококвалитетни чисти материјали за природна смола. Светло е во текстура, умерен по осветленост, богата со боја, нетоксичен и без вкус. Зачудувачките комплети за сликање на дијаманти можат да се сочуваат многу години, совршени за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан. Популарни производи - 5 D Diamond Painting е новиот популарен производ, во споредба со традиционалното вкрстено вез, дијамантските точки се поубави и чекорите се едноставни. Најпопуларната декорација на DIY-комплетите за дијамантски точки можат да се обесхрабрат во дневната соба, студиската соба, спалната соба за да додадете уметничка атмосфера, тоа е најпопуларната декорација за домашни DIY, што ја прави вашата куќа жива и полна со домашна топлина. Совршен подарок - комплет за сликање на дијаманти DIY 5 D ќе биде најдобриот подарок за вашите пријатели и семејство. Како да се работи : 1. Исто така, тој е идеален подарок за пријатели и деца на родендени, Ноќта на вештерките, Божиќниот пакет вклучува : *1 платно *1 точка дијамантска пенкало *1 коцка дијамантска фиока *1 слика за сликање и различни бои на дијаманти потребни за производот. Соберете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. Светло е во текстура, умерен по осветленост, богата со боја, нетоксичен и без вкус.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи