.

.

New
Моето островско сино рак платно торба, голема и машинска миење, уметност од errери Хајман

Моето островско сино рак платно торба, голема и машинска миење, уметност од errери Хајман

DEN 880.00

Стока
Во продавницата

памук. Поставена памучна обвивка. Нема затворање на затворање. Машинско миење. Големо и совршено за торбичка за плажа или тотаг. Наутички дизајн. машина за перење. Печатено од обете страни. Гусет дно. памук. Поставена памучна обвивка. Нема затворање на затворање. Машинско миење. Големо и совршено за торбичка за плажа или тотаг. Наутички дизајн. машина за перење. Печатено од обете страни. Гусет дно. Ibrивописна торба за платно од јастог е совршена за излегување на плажа, шопинг или само носење работи! Тој е голем и изработен од меко, памучно платно. Бидејќи е машинска миење, тоа е доста издржливо! Торбата е 18 x 18 ", а капката на рачката е 15".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи