.

.

New
Фанистар Англиски Булдог Симпатична Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Изолирана Голема Кутија За Садови За Оброци За Работа Пикник Училиште

Фанистар Англиски Булдог Симпатична Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Изолирана Голема Кутија За Садови За Оброци За Работа

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Полиестерска ткаенина+алуминиумска фолија. Затворање на најлонска врска, изолирана постава од алуминиумска фолија и страничен џеб од мрежа. Големи Кеси За Ручек : Димензија : 12,6"H X 9,1" LX6, 7 " W, Лесен и лесен за чистење. Силно зачувување на топлина, може да ја одржува храната свежа долго време, просторот со голем капацитет може да складира многу од вашата омилена храна, можете да уживате во вкусната храна направена од себе или вашето семејство на работа. Многу лесна и стилска торбичка за ручек, можете да ја користите и како пакет мраз, торба за пикник, торба за намирници или торба за купување, совршена за пакување закуски на долги патувања, совршена изолирана торба за ручек на отворено или на работа. Пријателски потсетник : ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство. Ако најдете какви било проблеми при купување на нашите производи, ве молиме контактирајте не директно преку е-пошта за решавање.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете брза услуга за испорака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи