.

.

New
Спиење мрзливост Поп -дополнете го алиштата со патент за патент, преклопена корпа за перење со рачки што може да се сруши за складирање на корпа за облека за простор

Спиење мрзливост Поп -дополнете го алиштата со патент за патент, преклопена корпа за перење со рачки што може да се сруши за

DEN 351.84

Стока
Во продавницата

【Широко користена】 Можете да ја користите оваа корпа за да чувате играчки, облека, книги, духови и други предмети. Деликатните копчиња на долниот раб можат добро да го задржат преклопениот попречува кога ќе се чува. -Не можете да ја користите корпата за складирање не само за перење, туку како корпи за прицврстување на намирници, тоалети. Можете да го преклопите кога не го користите. Ова е корисен и одличен подарок за вашата сакана личност. Пакетот вклучува : -1* Големина на алишта за перење алишта : 15,7 × 15,7 × 18,5 инчи, (59 л) Поп -доп за перење алишта : -Изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мала тежина, трајна и преклоплива. Можете да го преклопите кога не го користите. Елиминирајте ги проблемите предизвикани од акумулацијата на прашината на вашите книги или играчки. Преклопената големина е 15,7*15,7*1,18 инчи, што заштедува простор и е погодно за складирање. Ова е корисен и одличен подарок за вашата сакана личност. Миењето или да ги уредувате играчките веќе не е скучна работа, оваа пространа корпа за перење алишта може да ви помогне да го направите тоа лесно. Цврстата пролетна структура го прави складирањето на намирници тврда и лесна за склоп и складирање. Може да се користи во универзитетски домови, мали станови, простории за студии, детски простории, патување или кое било место со ограничен простор. Цврстата пролетна структура го прави складирањето на намирници тврда и лесна за склоп и складирање. -Мочен дизајн на капакот на патент, запечатен и изолиран од прав. -Посоодделен за семејство, универзитетски студентски дом, мал стан или употреба на патувања. 【ПРАТИЧКИ ДИЗАЈН】 Целосен патент капаче со исклучителен патент, запечатен и изолиран од прав. Не се препорачува белење, суво чистење или сушење на пад. 【Широко користена】 Можете да ја користите оваа корпа за да чувате играчки, облека, книги, духови и други предмети. Деликатните копчиња на долниот раб можат добро да го задржат преклопениот попречува кога ќе се чува. 【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го прави овој поп-ап алишта за перење потрајни од обичните. -Се може лесно да се склопи кога не е во употреба, заштеда на простор, лесен за носење и складирање. -Оваа корпа е лесно да се исчисти со влажна крпа. Елиминирајте ги проблемите предизвикани од акумулацијата на прашината на вашите книги или играчки. Миењето или да ги уредувате играчките веќе не е скучна работа, оваа пространа корпа за перење алишта може да ви помогне да го направите тоа лесно. 【Совршен подарок】 различен од чистата складирање на корпи за канти за боја, интересното и шарено дизајнирање на образец додава допир на декоративен шарм во вашата соба, бања или просторија за перење. Може да се користи во универзитетски домови, мали станови, простории за студии, детски простории, патување или кое било место со ограничен простор. 【Содржлива големина】 Големината на овој спречувач е 15,7*15,7*18,5 инчи, доволно голема за да се одржи валкана облека околу една недела.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи