.

.

New
Машина За Перење Тапа Со Двојна Порта, Слив За Мијалник Со Мешана Вода Двоен 1/4 Вртење Г1 / 2 Бања Двоен Излез На Вода Двојна Рачка Чешма За Вода

Машина За Перење Тапа Со Двојна Порта, Слив За Мијалник Со Мешана Вода Двоен 1/4 Вртење Г1 / 2 Бања Двоен Излез На Вода Двојна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Направен од врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со хромирана површина, тој е издржлив и елегантен долго време. Двоен излез на вода со посебна контролна рачка за различни потреби. Г1/2 врска, лесна за инсталирање и употреба. Совршен за славина за машина за перење, кујнски мијалник, бања, када, градина итн. Сосема нова и висококвалитетна славина за вода со двојна рачка и двоен излез на вода. Опис : ова е одлична славина за вода совршена за употреба како славина за машина за перење, чешма за кујнски мијалник, чешма за вода во бањата и така натаму. Двојни излези за вода со посебна контролна рачка дизајнирана за повеќекратна намена, па затоа е многу погодно. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Површинска Обработка НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : Хром Тип : Рачка На Блендата, Дијамантска Рачка, Права Рачка(опционално) Макс. Агол На Вртење : 1/4 Вртење Големина На Влезот/Излезот : Г1/2 Соодветна Големина На Цревото : Г1/2 Тежина : Прибл. Вклучен е Пакет 115~134гр : 1 * Славина За Вода.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи