.

.

New
BATRC LYNLYN 4R 6INCH 200 џебови Фото албум Семеен меморија Слики Складирање Свадба на свадба Дипломирање комеморативен албум за белешки

BATRC LYNLYN 4R 6INCH 200 џебови Фото албум Семеен меморија Слики Складирање Свадба на свадба Дипломирање комеморативен албум

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

1.Под капакот на картата, површината е покриена со ткаенина; страница со џебови со област на меморандум. 2. Фотографија што ги тера луѓето да знаат што албумот главно може да се стави на насловната страница. 3. Изведете го растот на децата, среќното време на семејството, слаткото време на loversубовниците. 4.источен за деца, родители, loversубовници, наставници и студенти, пријатели, соученици, расипување, итн. Совршен подарок за сувенири за семејство, бебиња, свадби и пријатели. 1.Под капакот на картата, површината е покриена со ткаенина; страница со џебови со област на меморандум. 2. Фотографија што ги тера луѓето да знаат што албумот главно може да се стави на насловната страница. 3. Изведете го растот на децата, среќното време на семејството, слаткото време на loversубовниците. 4.источен за деца, родители, loversубовници, наставници и студенти, пријатели, соученици, расипување, итн. Совршен подарок за сувенири за семејство, бебиња, свадби и пријатели. Површината на внатрешната страница е отпорен на прашина, отпорен на киселина и водоотпорна, што може добро да ги заштити фотографиите од бледнее и замаглување, чувајќи ги фотографиите безбедни. Како и цврсти главни делови за да ги задржат внатрешните страници уште побезбедни. Спецификација : Количина на хартија : 50page : 100photo : 200 (2 фотографии секоја страница) Боја : зелена/црвена/бела/какиматеријал : фланел + фински хартија за албум со големина : 23,5* 22*4,5cmphoto Големина : 4 R 10.2*15.3cmpackage Содржина : 1*Фото албум.

Карактеристики на производот

Quantity of paper :
50
Page:
100
Photo:
200(2 photos each page)
Colour:
Green/Red/White/Khaki
Material:
Flannel + Finnish Paper
Photo album size:
23.5*22*4.5cm
Photo size:
4R 10.2*15.3cm
Package Contents:
1 * Photo Album
Свеж

Поврзани производи