.

.

New
Трпезариска Маса Вртлива Грамофонска Плоча Мрзлива Сузан 12 инчи Калено Стакло Плоча за Сервирање на маса 60 - 110см Тркалезна Ротирачка Лента За Кујна/Хотел

Трпезариска Маса Вртлива Грамофонска Плоча Мрзлива Сузан 12 инчи Калено Стакло Плоча за Сервирање на маса 60 - 110см Тркалезна

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Материјал : Оваа Мрзлива Грамофонска Маса Сузан е изработена од калено стакло со висока цврстина и структура од легура, која е издржлива, нелизгачка и отпорна на абење, а лежиштето од легура обезбедува континуирано тивко искуство. Големина : оваа Мрзлива Трпезариска Маса сузан има димензии 60-110см (23,6-43,3 инчи), погодна за маси со надворешен дијаметар од 110-160см (43,3-63 инчи); дебелината на калено стакло е 12мм/0,5 инчи. Најдобар избор и инсталација : мрзливата грамофон За трпезариска маса Сузан има едноставна структура, нема инсталација и може директно да се постави на работната површина за употреба. Најсоодветен избор е дека дијаметарот на грамофонот е помал од работната површина 40-50см/15,7-19,7 инчи. Широк спектар на апликации : удобниот дизајн на вртење обезбедува леснотија на користење, може да издржи тежина од 200 килограми и висока температура од 300 Степени Целзиусови, може да се користи за домашни/деловни банкети, прослави, изложби, игри, фигурини или изложби на храна. Предности : 360 степен слободен ротирачки мрзливи сузан маса грамофон, може да се направи секој може да ги споделат и да добијат маса зачини, храна и прикажување предмети подеднакво, анти-превртување дизајн може Да се направи мрзливи сузан грамофон носат повеќе предмети. Име на производ : Калено стакло трпезариска маса грамофон материјал : задебелено калено стакло, структура од легура со висока јачина боја : проѕирна, едноставна, убава капацитет на оптоварување : може да издржи тежина од 200 килограми, да ги задоволи потребите на секојдневниот живот температура : може да издржи висока температура од 300 Степени Целзиусови дијаметар на стаклена плоча : 60-110см (23,6-43,3 инчи применлива табела надворешен дијаметар : 110-160см (43,3-63 инчи)тежина : 7-24кг (15,5-53 фунти)дебелина на калено стакло : 12мм/0,5 инчисеопфатна дебелина на грамофонот : 30мм/1,2 инчиприменлива Сцена : семеен/деловен банкет, прослава, изложба, игра, слика или приказ на храна : ве молиме имајте предвид дека максималната носивост на производот е приближно 200 кг (440 фунти)одржување : по долготрајна употреба, лежиштето може да се капе со масло за подмачкување за одржувањепредност : 1. Цврст, против пукање, не е лесен за оштетување2. Висока температура отпорност3. Анти-рол4. Силен носивост5. Анти-лизгање и отпорен на абење, лесен за чистење 6. Може да ротира 360 степени7. Мазна и тивка8. Висококвалитетни материјали, еколошки материјали9. Дизајн на работ на патка против судировој удобен калено стакло мрзливиот грамофон Сузан може да ги задоволи потребите на семејните / деловните банкети, прослави, изложби, игри, фигурини или дисплеи за храна, удобниот ротирачки дизајн обезбедува леснотија на користење и лесен за носење голем број артиклипред продажба и постпродажна услуга : Производите ќе подлежат на строга проверка на квалитетот пред породувањето. Ако пакетот е оштетен за време на испораката, слободно контактирајте не, сите прашања ќе бидат решени во рок од 12 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи