.

.

New
Знамето на емтао Канада извезено лепенка канадска лисја од лисја на шиење на Национален амблем

Знамето на емтао Канада извезено лепенка канадска лисја од лисја на шиење на Национален амблем

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Пеглани закрпи нема да излезат. Мерки 3 инчи широк до 2 инчи високи. 100% целосно вез. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Embtao е врвен бренд за вез за најдобра лепенка. DIY за 15 секунди! Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе!. Поддршка на топлинска заптивка. Ironелезо на или шие на која било облека. Пеглани закрпи нема да излезат. Мерки 3 инчи широк до 2 инчи високи. 100% целосно вез. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Embtao е врвен бренд за вез за најдобра лепенка. DIY за 15 секунди! Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе!. Embtao Patchembroidery е еден вид уметност. Тао е уметност на рамнотежа помеѓу дизајнот, технологијата, квалитетот и деталите. Embtao е врвна везена лепенка. Ембао лепенката може да биде железо или да шие на која било облека. Поддршката има лепак за заптивка на топлина. Многу е лесно да се пегла на облеката. Лепак е безбеден и нетоксичен. Во меѓувреме, има добри перформанси за миење. Пегланите закрпи нема да излезат. Само 15 секунди, можете да го имате вашиот специјален DIY Graver со емтао лепенка. Пакет : 1 парчиња извезена лепенка спакувана во торба за доказ за влага.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи