.

.

New
SGS 32460 24 Заострени Радиус Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 0.125 Сечење Дијаметар, 2 Сечење Должина, 1/2 Стебло Дијаметар, 4 Должина, 2° Центар Лини?

SGS 32460 24 Заострени Радиус Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 0.125 Сечење Дијаметар, 2 Сечење Должина,

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина. Прецизност цпу земјата на специјализирана опрема за водечките индустриски спецификации. Постојан квалитет и предвидливи перформанси. Земја на потекло : Сад. SGS Заострените Крајни Мелници се произведени според највисоките стандарди за најсовремена опрема за ЦПУ. Одржана на истиот стандард како производ Со Високи Перформанси, Крајната Мелница ЗА Општа Намена SGS обезбедува конзистентни сигурни перформанси надвор од типична Крајна Мелница За Општа Намена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи