.

.

New
Ваксон 2-Пакет Јасен Заштитен Филм, компатибилен Со Lenovo Thinkpad P53 P53S 15.6 Тастатура Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Заштитници На Екранот ]

Ваксон 2-Пакет Јасен Заштитен Филм, компатибилен Со Lenovo Thinkpad P53 P53S 15.6 Тастатура Touchpad Trackpad Кожата Налепница

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилни модели. Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика. Цврстината ОД 4 ЧАСА го штити вашиот уред од дневни гребнатини, гребнатини и нормални знаци на абење. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за намалување на потта и намалување на отпечатоците од прсти. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од помали гребнатини за 48 часа. Нема лепливи остатоци кога ќе се отстранат. Детали За Производот : 1.Ефикасно заштитете го вашиот уред од несакани гребнатини. Чувајте го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра тенкиот дизајн обезбедува оригинално чувство на допир.3.Напредната олео-фобична и хидрофобна специјална обвивка спречува отпечатоци од прсти, остатоци од масло, течности, пот или повеќе да влијаат на заштитата на вашиот уред.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи