.

.

New
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со ASUS Monitor VC239H [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со ASUS Monitor VC239H [Пакет од 2]

DEN 719.20

Стока
Во продавницата

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за мониторот ASUS VC239 H. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот ASUS Monitor VC239 H од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x ASUS Monitor VC239 H заштитници на екранот и комплет за апликации. Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за мониторот ASUS VC239 H. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот ASUS Monitor VC239 H од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x ASUS Monitor VC239 H заштитници на екранот и комплет за апликации. Целосниот мат лајт за ASUS Monitor VC239 H е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за мониторот ASUS VC239 H и комплет за апликација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи