.

.

New
2pcs M10 Не'рѓосувачки челик 304 рамен филе од филето Тип на пинови за лоцирање на иглички со должина од 20-40мм

2pcs M10 Не'рѓосувачки челик 304 рамен филе од филето Тип на пинови за лоцирање на иглички со должина од 20-40мм

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Дијаметар : M10x8x35mm. Број на модел : 18 HDJAH28 DHH289 DHS89. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Тип на ставка : иглички. Дијаметар : M10x8x35mm. Број на модел : 18 HDJAH28 DHH289 DHS89. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Тип на ставка : иглички. 2 PCS M10 Не'рѓосувачки челик 304 рамен копче филе тип на пинови за лоцирање на иглички Dowel 20-40mm должина M8x7x12mm : S x h x litem Специфики : Број на модел : 18 HDJAH28 DH289 DHS89 DIY Снабдувања : Вудбаринг тип : ПИНС.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи