.

.

New
12oz сплит чаши за бои што се истураат - акрилна боја истурете чаша 5 канали делители за сликање, акрилно сликарство, истурајќи мулти -канали поставени течности за црт?

12oz сплит чаши за бои што се истураат - акрилна боја истурете чаша 5 канали делители за сликање, акрилно сликарство, истурајќи

DEN 95.84

Стока
Во продавницата

【5 канали за разделување на чашата】 Овој дизајн на чаша за истурање на Polylactice има 5 канали за одвојување на боите, при што секој канал држи 2,4fl oz. 【Мулти окцероци】 Овие чаши работат одлично за истурање на прстенот на дрвјата, истура на бакнеж, панделки и многу други техники на флуидна уметност. Создадете свој уметнички стил. 【Лесен за употреба】 Оваа мини-чаша од 12fl Oz е 3 D печатена со употреба на био-деградирачки, висококвалитетен PLA-филамент, кој е изведен од обновливи извори како што се природни масти и масла. Сите предмети се направени по нарачка. Дизајниран да биде ригиден, лесен. 【Грижете се】 Исплакнете со млака вода веднаш по употребата за да се минимизира времето дозволено за бојата да се исуши. 【Пакет вклучуваат】 : 1 x уметнички разделени чаши за истурање на боја. 【5 канали за разделување на чашата】 Овој дизајн на чаша за истурање на Polylactice има 5 канали за одвојување на боите, при што секој канал држи 2,4fl oz. 【Мулти окцероци】 Овие чаши работат одлично за истурање на прстенот на дрвјата, истура на бакнеж, панделки и многу други техники на флуидна уметност. Создадете свој уметнички стил. 【Лесен за употреба】 Оваа мини-чаша од 12fl Oz е 3 D печатена со употреба на био-деградирачки, висококвалитетен PLA-филамент, кој е изведен од обновливи извори како што се природни масти и масла. Сите предмети се направени по нарачка. Дизајниран да биде ригиден, лесен. 【Грижете се】 Исплакнете со млака вода веднаш по употребата за да се минимизира времето дозволено за бојата да се исуши. 【Пакет вклучуваат】 : 1 x уметнички разделени чаши за истурање на боја. 12 мл акрилна истурена чаша, 5 канали боја што истура поделена чаша уметност за снабдување Карактеристики : Овој дизајн на чаша за пролевање на акрилна боја има 5 канали за одвојување на боите, дизајнирани да бидат ригидни, лесни и лесни за употреба! Оваа чаша од 12fl Oz е 3Д печатена со употреба на био-деградирачки, висококвалитетен PLA-филамент, кој е изведен од обновливи извори на ресурси, како што се природни масти и масла. Сите предмети се направени по нарачка. Создадете ваша сопствена грижа за уметнички стил : исплакнете со млака вода веднаш по употреба за да го минимизирате времето дозволено за бојата да се исуши. Содржи : 1/2 x чаша за истурање на уметност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи