.

.

New
Таблет компјутер кутија компатибилен со Lenovo Tab P10 TB-X705F таблет кутија Детска шок заштитна заштитна обвивка со ротирачки лесен и издржлив штанд, заштитни ракави на ра

Таблет компјутер кутија компатибилен со Lenovo Tab P10 TB-X705F таблет кутија Детска шок заштитна заштитна обвивка со ротирачки

DEN 552.16

Стока
Во продавницата

1. Додажниот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини. Дизајниран компатибилен со таблата Lenovo Tab P10 TB-X705 F (10.1 ") таблети. Степен ротирачки преклопен удар поддржува 3 агли (вертикална, хоризонтална, на половина пат). Тоа е погодно компатибилно со гледање видеа, конференции и класа. Случајот направен со тешка ева пена + компјутер совршен компатибилен со деца и возрасни. Трајни, безбедни деца, отпорни на влијанија EVA и компјутерски материјал, обезбедуваат заштита од испакнатини и капки. Функција : *Направено од нетоксична густа тешка ева пена и PCMaterial*Во споредба со другиот материјал, ЕВА е полесно да се расчисти и заштеди. Достата предности : Неновци : Не-предности : Не-немоќни предности : Не-немоќни предности : Не-немоќни предности : Неновци : Не-предности : НЕ -бојната промена и без леплива со валкана. Лесна, издржлива, отпорна на влијание.*Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики (копчиња, звучници, камери). Компатибилен со задоволување на вашите потреби за гледање и пишување. Известете ја секоја болка во зглобовите и ослободете ги рацете компатибилни со други забави. -Ангелско гледање, прилично лесно компатибилно со гледање на филмови и деца кои учат на отстранливата лента за рамо, прикачете ја лентата на сите две аголни дупки на овој таблет случај и ќе ви овозможи да ја прикажете таблетата зад одмор на главата на автомобилот, компатибилен со Easy лично гледање или помеѓу две места компатибилни со заедничко гледање. Исто така, тој е уникатен дизајн компатибилен со деца одење/патување. Што е во пакетот : 1xdropproof case1xshoulder strapcomtable grip и лесен за носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи