.

.

New
Алатка за прилагодување на карбураторот Auto Express - 2 мозочен удар - за Хускварна, занаетчија и повеќе - Двоен Д.

Алатка за прилагодување на карбураторот Auto Express - 2 мозочен удар - за Хускварна, занаетчија и повеќе - Двоен Д.

DEN 1166.40

Стока
Во продавницата

Алатка за прилагодување на карбураторот со двојно Д стил. Направени од високо квалитетни материјали за долготрајна издржливост. Алатка за прилагодување на карбураторот со двојно Д стил. Направени од високо квалитетни материјали за долготрајна издржливост. Комплет за алатки со 2 циклуси за карбуратор. Комплетот ги вклучува 4 најчести алатки за прилагодување што се користат на многу мотори со 2 циклуси. Комплетот содржи : Д алатка за стил, алатка за стил на Pacman, алатка за стил на сплила, алатка за двојно Д стил. Алатките ќе работат на многу брендови. Одговара : Sears, Craftsman, Echo, Homelite, Husqvarna, Ryobi, Toro, Weedeater и што било друго што го користи овој вид завртка за прилагодување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи