.

.

New
Абаодам Автомобил Декор Автомобил Декор Автомобили Украс Светлечки Синџири За Клучеви Цртани Крави Во Облик На Приврзок ЗА Клучеви САМОСТОЈНИ Висечки Декори 2 пар

Абаодам Автомобил Декор Автомобил Декор Автомобили Украс Светлечки Синџири За Клучеви Цртани Крави Во Облик На Приврзок ЗА Клучеви

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

АПС. Повлечете го затворањето. Со овој уникатен прстен за клучеви од цртан филм за крави, можете да ја подобрите декорацијата на клучот. Креативен глас, прозрачен дизајн и цртани крави форма, креативни и деликатни. Може да ви обезбеди практично осветлување ноќе и јасно да видите некои мали нешта. Синџирот на клучеви ќе ви донесе повеќе забава и убавина. Многу погоден за вашите ранци, клучеви, чанти итн. Едноставна структура и лесна инсталација. Сооднос високи перформанси-цена, е вашиот прв избор, жив изглед, светли бои. Опис овој производ е синџир на клучеви за крави, изработен од материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, издржлив и добар во текстура. Креативниот дизајн и добрите детали за изработка прават синџирот на клучеви да изгледа живописно и прекрасно, извонредно и уникатно и може добро да се примени на декорацијата на клучевите од автомобилот, чантите итн. Карактеристики-Боја : Бело-Материјал : Абс-Големина : 10, 30Х4, 50Х3, 00см/ 4, 05Х1, 77Х1, 18 инчи - напојување : батерија со Копчиња ( вклучи) - Креативен глас, прозрачен дизајн и цртан филм крави форма, креативни и деликатни.- Синџирот на клучеви ќе ви донесе повеќе забава и убавина. Многу погоден за вашите ранци, клучеви, чанти итн.- Со овој уникатен прстен за клучеви од цртан филм за крави, можете да ја подобрите декорацијата на клучот.- Може да ви обезбеди практично осветлување ноќе и јасно да видите некои мали нешта.- Едноставна структура и лесна инсталација. Сооднос високи перформанси-цена, е вашиот прв избор, жив изглед, светли бои.- Боја : Бела.- Големина : 10, 3Х4, 5СМ. Пакет Вклучувајќи 2 х Синџири За Клучеви.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи