.

.

New
Држач за паметни телефони Elecom P-STSRSGNCPBK, рака на Gooseck, клип фиксиран, вклучен двонасочен, додаток за чевли, црно

Држач за паметни телефони Elecom P-STSRSGNCPBK, рака на Gooseck, клип фиксиран, вклучен двонасочен, додаток за чевли, црно

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Артикулацијата на флексибилна рака со 360 степени ротирачки слободно ви овозможува да го прилагодите аголот на пукањето до најдобар агол. Силен клип наполнет со пролет се држи на место. Можете да го прикачите држачот на паметни телефони директно на клипот. Вклучен е додаток за чевли, така што можете да закачите додатоци како што се микрофони и светла. Држачот на паметни телефони се вклопува до 6,5 инчи. Артикулацијата на флексибилна рака со 360 степени ротирачки слободно ви овозможува да го прилагодите аголот на пукањето до најдобар агол. Силен клип наполнет со пролет се држи на место. Можете да го прикачите држачот на паметни телефони директно на клипот. Вклучен е додаток за чевли, така што можете да закачите додатоци како што се микрофони и светла. Држачот на паметни телефони се вклопува до 6,5 инчи. [Спецификации] Материјал : Клип : Не'рѓосувачки челик, рака на Гусенк : АБС, држач за паметни телефони : АБС; Надворешни димензии : Главно тело : Дијаметар 1,2 инчи (31 мм) x Висина 13,2 инчи (335 мм) *Исклучувајќи ги испакнатините, држач : ширина 1,2 инчи (30 мм) x длабочина 1,1 инчи (26 мм) x висина 3,1 инчи (80 мм) (80 мм) (80 мм) (80 мм) . Тежина : 1 мм). Боја : Црна. Содржина : Клип, рака на Gooseneck, држач за паметни телефони, држач [Опис] Артикулирана флексибилна рака што може слободно да се премести 360 степени за да можете да го прилагодите аголот на снимањето на совршен агол. ■ Силен клип наполнет со пролет за стегање и обезбедување ■ Можете да го прикачите држачот на паметни телефони директно на клипот. ■ Доаѓа со додаток за чевли за да можете да закачите додатоци како што се микрофони и светла. ■ држачот на паметни телефони се вклопува до 6,5 инчи. Истражување на производот : Центар за генерален информативен центар Елеком Тел. 0570-084-465 FAX. 0570-050-012 Време на прием / 10 : 00-19 : 00.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи