.

.

New
ДРУ ДОУТИ Потпиша 50-Годишнина ЛОС АНЏЕЛЕС КИНГС ИГРА ПАК-в/КОА НОВО-Автограм Нхл Пакс

ДРУ ДОУТИ Потпиша 50-Годишнина ЛОС АНЏЕЛЕС КИНГС ИГРА ПАК-в/КОА НОВО-Автограм Нхл Пакс

DEN 2127.84

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. ДРУ ДОУТИ Потпиша 50-Годишнината ЛОС АНЏЕЛЕС КИНГС ИГРА ПАК-со / КОА " НОВО АКО производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен дру Даути сувенири. Лос Анџелес кралевите сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи