.

.

New
Amcrest Full HD 1080P 1920TVL Купола Отворена безбедносна камера, 2MP 1920x1080, 98ft Night Vision, метално куќиште, 3,6 mm леќи 90 ° Агол на гледање, црна

Amcrest Full HD 1080P 1920TVL Купола Отворена безбедносна камера, 2MP 1920x1080, 98ft Night Vision, метално куќиште, 3,6 mm

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

Безбедносната камера од 1080p HDCVI е камера со висока резолуција 1920 x 1080 (1920 TVL) која обезбедува одличен квалитет и јасност на видеото. Поврзете ја вашата камера со безбедносниот систем Amcrest HDCVI за да го видите и снимате во квалитетот на HD. Погледнете ја вашата камера каде било во светот од мобилен уред или таблет кога е поврзано со системот за безбедност на AMCREST 1080 P HDCVI користејќи ја нашата апликација Amcrest View на Apple Store и Google Play Store. 20 моќни IR-LED-ови за ноќно гледање, IP66 водоотпорноста и опсегот на пренесување на долги растојанија до 984ft. Сврзувањето за напојување на фотоапаратот и коаксијалните видео кабли не се вклучени, но се потребни и се продаваат одделно. 1080 P HD-CVI самостојна камера за купола (црна). 1080 P HD-CVI самостојна камера за купола (црна). AMCREST 1080 P HDCVI водоотпорна камера за купола за 1080p DVR системи (црна) Оваа камера Amcrest е произведена според највисоките стандарди за квалитет за издржливост против дожд, прашина и снег. IP66 водоотпорноста на IP66 се придружува со 1080p широка резолуција, ноќно гледање и исклучителен опсег на пренесување на долги растојанија (984 стапки). Лесната инсталација на DIY нуди едноставност и погодност. Сите набавки од овластените малопродавачи на АМКРЕСТ вклучуваат 1 -годишна домашна гаранција плус поддршка за живот, со што овој квалитет е инженер на камерата Амкрист една од најдобрите вредности достапни за набавка на видео безбедност. * Сврзувањето за напојување на фотоапаратот и коаксијалните видео кабли не се вклучени, но се потребни и се продаваат одделно. Опсег на пренесување на долги растојанија (до 984ft) - Инсталација на DIY - УСБ -резервна функција за мир на умот Вклучува : 1x 1080p HDCVI DOME камера (црна) гаранција од 1 година кога е купена од Amcrest.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи