.

.

New
Торба за пелена торба со пингвин сина торба за менување на торбата за менување

Торба за пелена торба со пингвин сина торба за менување на торбата за менување

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Мека допирна ткаенина, лесна, добро шевови, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни. Мерки за торба за нега на бебиња (L*W*H) 10,6*7,8*14 инчи, доволно големи за да ги задржите сите важни елементи за нега на бебиња. bottles, snacks, toys, tissues, wallet, keys, phone. This bag is suitable for mom and dad and can also be used as a backpack, tote bag for women and men, suitable for many occasions such as shopping, travel, camping, Качување и активности на отворено. Модерен дизајн на печатење, можете да ја изберете вашата омилена шема за вашето бебе или девојче, ќе биде многу забавно. Мека допирна ткаенина, лесна, добро шевови, трајни, лесни за чистење, водоотпорна. Торба за нега на бебето Мерки (L*W*H) 10.6*7,8*14 инчи, доволно големи за да ги задржите сите вас основни артикли за нега на бебиња. 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден патент џеб. Одделна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, закуски, закуски, закуски, Играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Оваа торба е погодна за мама и тато и може да се користи и како ранец, торба за торби за жени и мажи, погодна за многу прилики, како што се шопинг, патување, кампување, качување и активности на отворено . Модерен дизајн на печатење, можете да ја изберете вашата омилена шема за вашето момче или девојче, ќе биде многу забавно. Материјал : Твил ткаенина.Димензии : 10.6x 7,8x 14 инчи/27x19.8x36.5cm. Одделна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Упатства за миење : - Не миење со топла вода. - миење со чиста вода со обични температури.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи