.

.

New
Продавници за пешачење за мажи за пешачење, лесен сув истегнување на отворено кампување риболов панталони

Продавници за пешачење за мажи за пешачење, лесен сув истегнување на отворено кампување риболов панталони

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. полиестер. Изработена од лесна, дише, отпорна на вода и брза суво ткаенина, одржувајте се ладни и свежи цел ден. Изградбата на ткаенина од истегнување во UPF 50+ обезбедува одлична заштита од штетни ултравиолетови зраци. Машки панталони за пешачење со пет џебови.2 Странични џебови, 1 џеб од бутовите од велкро, 1 џеб на бутовите од патент и 1 џеб за заден патент, обезбедувајќи голема приватност и погодност за вас. Еластична лента за половината со влечење за привлечно и удобно вклопување. Одликувајќи се со прилагодливи брави на кабелот околу манжетните, овозможува прилагодување на ширината за различни вклопувања и прилики. Овие машки лесни панталони се одлични за пешачење, кампување, риболов, трчање, патување, лов, качување или активности на отворено. полиестер. Изработена од лесна, дише, отпорна на вода и брза суво ткаенина, одржувајте се ладни и свежи цел ден. Изградбата на ткаенина од истегнување во UPF 50+ обезбедува одлична заштита од штетни ултравиолетови зраци. Машки панталони за пешачење со пет џебови.2 Странични џебови, 1 џеб од бутовите од велкро, 1 џеб на бутовите од патент и 1 џеб за заден патент, обезбедувајќи голема приватност и погодност за вас. Еластична лента за половината со влечење за привлечно и удобно вклопување. Одликувајќи се со прилагодливи брави на кабелот околу манжетните, овозможува прилагодување на ширината за различни вклопувања и прилики. Овие машки лесни панталони се одлични за пешачење, кампување, риболов, трчање, патување, лов, качување или активности на отворено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи