.

.

New
Дизајн на глава на глава вертикални златни изрази мек гел кутија компатибилен со Apple iPad 10.9

Дизајн на глава на глава вертикални златни изрази мек гел кутија компатибилен со Apple iPad 10.9

DEN 351.20

Стока
Во продавницата

Официјален производ за дизајнирање на глава. Стилски и привлечен принт. Издржлив материјал со мек гел. Висококвалитетен и лесен. Заштита од гребнатини на грбот. Не избирајте помеѓу стил на одличен изглед и заштита кога купувате случај. Случаите со меки гелови на главата на дизајнот на главата го трансформираат вашиот мобилен уред во израз на вашиот личен стил, додека го заштитувате од силите на надворешниот свет. Значи, со повеќе од 8000 оригинални дизајни за случаи што треба да изберете, ние сте покриени! Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржува вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Неговата елегантна мека школка го покажува тенок профил на вашиот уред, додека овозможува лесен пристап до пристаништата и приклучоците. Се истакнува. Опкружете го вашиот уред со квалитетни дизајни кои бараат внимание. Безбеден стил. Нашата издржлива обвивка обезбедува лесна заштита од влијанието и секојдневното абење и солза. Отпорен на гребење. Подигнатиот дизајн на усните ги штити предниот екран и рабовите од измами и гребнатини. Лизгајте во стил. Едноставно, лизнете го вашиот уред во овој флексибилен, формирајте вклопување на мекиот гел, што го обвиткува вашиот уред во целосна заштита како топла прегратка! Размената помеѓу повеќе случаи е лесно како и менувањето во омилената маица. Официјални дизајни за глава на производи, стилски и привлечен печатен издржлив мек гел материјал со висок квалитет и лесна заштита од гребнатини на грбот обезбедува удобна зафат Едноставна и лесна инсталација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи