.

.

New
Kendall Wags Наутички кучиња бандани додатоци за миленичиња за шал за големи средни мали кучиња

Kendall Wags Наутички кучиња бандани додатоци за миленичиња за шал за големи средни мали кучиња

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Совршено за кучиња од сите големини - 3 достапни големини (мали, средни, големи) за кучиња од Чихуахуа до Велики Дане! Големини : мал - вклопувачки врат до 12 ", средно - се вклопува во вратот 12" - 18 ", голем - вклопува вратот 18" - 22 ". Трајни и машини што се перат - банданите се направени со преклопни шевови за дополнителна издржливост. Грижа : Машина измијте со слични бои. Воздух сув рамен или суво суво. Квадратна форма - Направете го триаголник Бандана, Керчиф, Биб. Ваш избор! или да ги набавиме сите! За замена или целосна наплата!

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи