.

.

New
Снимбе за складирање Плано со тркала и комерцијални производи од гума од гума

Снимбе за складирање Плано со тркала и комерцијални производи од гума од гума

DEN 1303.68

Стока
Во продавницата

Снимката за складирање на плано со тркала, зелена, 108-кварта, заклучена кутија за складирање, тркалачки авиокомпанија одобрено од спортисти, лов на опрема и корпа за муниција, тешки контејнери за кампување на трупот на Плано Спортсмен со тркала има пространа внатрешност за екстра-големи предмети-Совршен За целата ваша гломазна и преголема опрема. Производ 1 : Премиум за складирање во затворено или на отворено : лесно се вклопува во плакарот, таванот, гаражата или пролеаната работа. Иронично, најдобриот начин да се ослободиме е со кутија. Погоди на патот додека залак е топол. Домашните обврски.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи