.

.

New
ХИСЕАС Декоративна Тркалезна Перница За Фрлање, 3д Дигитален Принт Удобни Деца Смешни Симпатични Дрвени Цилиндри За Цилиндри За Подот За Дома, Кауч, Софа, Спална Со?

ХИСЕАС Декоративна Тркалезна Перница За Фрлање, 3д Дигитален Принт Удобни Деца Смешни Симпатични Дрвени Цилиндри За Цилиндри

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Микрофибер. ГОЛЕМИНА : мерењето на оваа украсна смешна перница за багажникот од дрво е приближно 5, 5х5, 5х15, 7 инчи со 2 пакувања внатре. Ве молиме имајте предвид дека оваа перница за фрлање нема невидлив патент, цврстиот бод добро го штити внатрешниот сунѓер и не се кине лесно. МАТЕРИЈАЛ : школка И лагер за Перници се направени од различни материјали. Школка е изработена од 100% полиестерски микрофибер, а поставата е пп памук. Удобност погодна за кожата плишаната мека ткаенина ќе биде најдобриот избор за семејството, пријателите и децата. ПРОЦЕС : hyseas дрво најавите круг фрли перница применува најновите 3d дигитално печатење технологија за да се обезбеди пореална слика за вас. Различни модели опционално : багажникот шема и кафеава боја багажникот шема. ПРИЛИКИ : оваа удобна смешна тркалезна перница за фрлање ќе биде вашата лумбална перница, перница за вратот, па дури и перница за медитација. Ако столот е тврд, можете да ја ставите перницата на неа или да ја ставите перницата зад половината за да ја пронајдете поддршката. СЕРВИС : Рачно перење или машинско перење се во ред, не избелувајте и избегнувајте директно пеглање. Поради некоја причина, ако не сте задоволни со производите, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние нудиме триесет дена враќање и замена на услугата. Школка : Полиестер Од Микро Влакна. Лагер : Полиестер. Реалниот дизајн НА 3Д дрвени трупци нуди тематска декорација на шумско кампување во вашата соба. Ние ја користиме кожата слободно школка фабир создава меко и пријатно чувство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи