.

.

New
Adidas 2019 Нова Англија, Jerseyерси, Jerseyерси

Adidas 2019 Нова Англија, Jerseyерси, Jerseyерси

DEN 447.84

Стока
Во продавницата

50% памук, 50% полиестер. Увезени. Нема затворање на затворање. Машински миење. Femaleенски дрес; Брендот „Адидас“ има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Сè што правиме е вкоренето во спортот.; Управувано од немилосрдна потрага по иновации, како и децении акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитни професионални спортисти и тим до која било личност која сака да го направи спортот дел од нивните животи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи