.

.

New
4 комплети мали четки за шминка, 4 во 1 преносен повлечен пат за влечење мини усни четка за шминка за четка за четка, четка за очила за очила, прашок за мешање во прав, о

4 комплети мали четки за шминка, 4 во 1 преносен повлечен пат за влечење мини усни четка за шминка за четка за четка, четка

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Мултифункционална : Оваа мала четка за шминка за патувања е идеална практична алатка за шминка за вашата дневна употреба и патувања за датуми, за течности, темели и креми, тоа е задолжително за девојчињата кои ракуваат со деликатна шминка. Мултифункционална : Оваа мала четка за шминка за патувања е идеална практична алатка за шминка за вашата дневна употреба и патувања за датуми, за течности, темели и креми, тоа е задолжително за девојчињата кои ракуваат со деликатна шминка. Чувајте го чисто : Четката за шминка 4-во-1 има лесен и компактен дизајн, со покривка од прашина од секоја страна, што ја спречува четката да не се валка и не е изгубена, удобно лесен за носење : одлично за патување или во движење ! Тоа е идеална големина да се влезе во торба за патувања или во чанта за софистициран изглед.Преносен сет за четки за шминка : getе добиете сет од 4 четки за шминка, секој сет вклучува 4 четки за шминка, вклучува 1 парче четка за блендер, 1 парче четка за мешање, 1 парче четка за сенка за очи и 1 парче четка за усни за четка за усни за Вашата дневна рутинска шминка е добра алатка за шминка во животот. На секоја страна има капакот за прашина, а големата страна на четката само треба да се ротира и да се наметнува за да се складира, што е погодно за носење и не зазема простор. Меки и удобен материјал : Нашиот сет за четки за шминка е изработен од висококвалитетно синтетичко влакно, кое е меко на допир и ја задржува прашокот без да ја залепите или иритирате кожата, ви дава убава и нежна завршница; Делот за рачката е изработена од висококвалитетен материјал ABS, тој е здрав и не е лесен за кршење и може да се користи повторно подолго време. Лесен и преносен за патување : Само 13,5 см/5,3 инчи во вкупна должина, може да се вклопи во торба.

Карактеристики на производот

Material:
Synthetic fiber, ABS Size
Свеж

Поврзани производи