.

.

New
Јака од кора од кучиња 0-9 менувач на вибрација на електростатско прилагодување на интензитетот на пулсот и 7 прилагодување на прилагодување на менувачот/водоотпор?

Јака од кора од кучиња 0-9 менувач на вибрација на електростатско прилагодување на интензитетот на пулсот и 7 прилагодување

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Точно открива лаење : без водоотпорен уред за контрола на водоотпорен лаење со бионички чип открива лаење и автоматски активирано зголемување на интензитетот подолгото лаење продолжува, сè додека вашето куче не запре. 100% доказ за вода : IPX7 водоотпорен, оставете го вашето куче да ужива во спорт на отворено и да игра на дожд не за пливање и капење. Лесна и удобна : јаката од ткаенина е целосно прилагодлива и дизајнирана да ја дистрибуира лесната тежина на уредот против кора од областа на вратот. После 2 часа целосно полнење, јаката е во состојба да работи 60 дена автоматска функција за спиење заштедува моќ и го продолжува траењето на батеријата. Јака за квалитет и издржливост : Интересна јака, многу убав јака. Застана од лаење, тоа само прави досаден звук што ја натера да престане да лае веднаш, откако неколку пати навистина престана да лае.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи