.

.

New
Лабораториска Сила 1159м10 Мазно Капаче со Тефлонски/Силиконски Обложен, Зелен, 9 мм Дијаметар

Лабораториска Сила 1159м10 Мазно Капаче со Тефлонски/Силиконски Обложен, Зелен, 9 мм Дијаметар

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Зелена. 9мм Дијаметар. Произведени Од Томас Научни. Капа. Лабораториски Сили бренд претходно собрани затворачи и септи доаѓаат подготвени за употреба. Дизајниран да работи во роботски автоматски примероци за раце. Изберете ја комбинацијата за затворање и поставата за вашите барања за земање примероци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи