.

.

New
Машки голф -шорцеви за голф Рдруко се протегаат суво вклопување 9 лесен обичен фустан Атлетски шорцеви со џебови

Машки голф -шорцеви за голф Рдруко се протегаат суво вклопување 9 лесен обичен фустан Атлетски шорцеви со џебови

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

74% најлон, 26% спандекс. Затворање на патент. Машинско миење. Рдруко ги истегнува шорцевите за голф со брза, лесна, мешавина од ткаенини без брчки со влага. Високо-еластичен материјал за истегнување за максимална удобност и слобода на движење. Затворање на копчињата за летање. Делумна еластична половината со силиконска лента за зафаќање внатре за да се обезбеди кошулата. Страна рефлексивна точка за стилски изглед. Три џебови. Две предни џебови за вашиот телефон и маркери за голф. Еден заден џеб со патент за вашите ракавици за голф или складирање на мали предмети. Мажите за суви фит -шорцеви на Рдроко се совршени за спорт за слободно време на голф, дневна работа, деловен фустан, обичен, пешачење на отворено, патување и др.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи