.

.

New
Shohei Ohtani Los Angeles Angels #17 MLB Младински алтернативен дрес Црвен

Shohei Ohtani Los Angeles Angels 17 MLB Младински алтернативен дрес Црвен

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Machine Wash. Гордо го прикажува името на тимот и бројот на играчот од предната страна. Назад го прикажува името и бројот на играчот. Оваа трајна маичка е направена од најлонска мрежа за дишење, брзо сушење. Официјално лиценциран производ со тимски бои. Помогнете му на вашето малечко да се расположи за нивниот омилен тим со овој Jerseyерси на Свингман од Адидас! Оваа трајна маичка е направена од најлонска мрежа за дишење, брзо сушење. Овој дрес во тим во боја е официјално лиценциран. Гордо го прикажува името на тимот и НУ на играчот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи