.

.

New
Дете од 4-парчиња на Картер и мавта со памучни пижами на бебето (сино тигар

Дете од 4-парчиња на Картер и мавта со памучни пижами на бебето (сино тигар

DEN 363.20

Стока
Во продавницата

60% памук, 40% полиестер. Повлечете го затворањето. Машински миење. Краток ракав на Алигатор со 4 парчиња 100% Snug Fit Cotton PJS; Вклучува 2 врвови и 2 панталони. Манжетни со ребрести покриени со еластична лента за половината за удобно вклопување. 100% памучно ребро. Машинско миење. Изработено во мек памук, овој PJ сет го има вашето малечко подготвено за кревет во ниеден момент. Памукот на Картер не е отпорен на пламен. Но, не грижи се! Тие се дизајнирани со привлечен и истегнат погоден за безбедност и удобност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи