.

.

New
35мм слајд проектор w Работни сијалици и 3 фиоки

35мм слајд проектор w Работни сијалици и 3 фиоки

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

Проектор за слајд на глава 300 35мм. Со леќи од 4 инчи F3.5. Доаѓа со три ленти со капаци. Проектор за слајд на глава 300 35мм. Со леќи од 4 инчи F3.5. Доаѓа со три ленти со капаци. Bell & Howell TDC Headliner 300 35mm слајд проектор со TDC живописен трионар Anastigmat 4 инчи F3.5 леќи. Изгледа дека е во работна состојба и доаѓа со работна сијалица. Мириса мириса кога е вклучено, но ова може да се должи на прашина од запалување на складирање. Козметички е во добра гроздобер состојба со одредено општо абење и солза, и има пукнатина на предната област. На леќите има прашина, магла и гребнатини. Доаѓа со три ленти со капаци, секоја има 30 слајдови. Севкупно димензии ширина приближно 11 инчи долга x 8 инчи висока x 10 1/2 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи