.

.

New
ZSEDP лето празен врв на врвот Suncap жени на отворено капа на плажа преносно преклопување широко распространето сончево капаче за сонце

ZSEDP лето празен врв на врвот Suncap жени на отворено капа на плажа преносно преклопување широко распространето сончево капаче

DEN 3916.80

Стока
Во продавницата

Тип : Преклоплива преносна капа на плажа. Материјал : . Боја : Каки, црна, беж, кафе. Обем на капа : 56-58 см. Возрасни, бесплатна големина, прилагодлива. Опишете : Тип : Преклоплива преносна плажа Хатматеријал : Боја : Каки, црна, беж, кофеап Оксер : 56-58cmadult, бесплатна големина, прилагодлива содржина на пакет : 1 x hatnote : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различно од сликите. Прелистувајте 0,5-2 см разлики како резултат на рачното мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи