.

.

New
Зоекала ги уништи шорцевите за задник, женски високи половини, секси плен, кревање јога шорцеви

Зоекала ги уништи шорцевите за задник, женски високи половини, секси плен, кревање јога шорцеви

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

92% полиестер, 8% спандекс. Меко меко голо чувство, 4 пат, истегнете, истегнат и непроaирно. Затворање на копчињата. Машински миење. Висока лента за половината; Секси задникот на задниот дел од задниот дел од задниот дел; Високи, високи перформанси, дишење и истегната ткаенина. Совпаѓање на бралетите се достапни за некои од обрасците. Плен шорцеви, совршени за вистински жени!. Контрола со висока половината и стомакот : Сортите за трчање се дизајнирани со високи, стомачни контролни широки половини контури на вашите облини и ја насочуваат вашата форма, не е за без мафини и максимално покритие додека се наведнуваат и се протегаат. Врвот со висока половината добро ја држи подрачјето на половината. Дополнителната должина одозгора помага при стомакот, опсегот не е премногу густ, така што не создава испакнатост како некои шорцеви. Шорцеви за кревање на задниот дел од задникот : женските шорцеви за јога за задникот се дизајнираат со расипан задник, ажурираниот дизајн на ергономски задникот за кревање на задник во кој се прикажани вашите кривини поп, и дајте му на вашиот задник насока дека вашиот плен изгледа како сочна праска, изгледа повеќе секси и привлечно. Прилики : Секси шорцевите за плен се издржливи, функционални и ласкави! Модерните елементи и спортската конструкција ги прават овие шорцеви да се носат со патики, погодни за секојдневно дневно носење или фитнес спортски лајкови, трчање, џогирање, кревање, обука за теретани. Гаранција за квалитет : Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на производите на Зокала, Ве молиме слободно контактирајте не и со задоволство ќе ви го обезбедиме вашиот избор за замена или поврат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи