.

.

New
Завртки со двојно капаче од виножито, 40 комплети кожни занити, метално копче од 9 мм, тркалезно за брзо забивање, занитки за чанти за чанти за чанти за чанти за чанти ?

Завртки со двојно капаче од виножито, 40 комплети кожни занити, метално копче од 9 мм, тркалезно за брзо забивање, занитки за

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Cenoz е професионален производител на големи размери од сите видови на платно, интегрирање на развој и производство заедно. Нашите главни производи вклучуваат прицврстувач за прицврстувачи на морски не'рѓосувачки челик, пластични прицврстувачи за облека за облека, хардвер за багаж и сродни производи. Нашата компанија е основана во 2000 година, а ние имаме долгогодишна историја во индустријата за платно. Лоциран Гуангжу, уживаме во удобна вода, земјиште и воздушен превоз ~. 【Завртки со двојно капаче】 - 40 комплети кожни навртки, 9мм виножито метално копче за брзо занишање ќе додаде ретро и исклучителен стил на вашите кожни занаети. 【Големина】 - капачето, пост и основата се 9мм (0,35 инчи)/10мм (0,39 инчи)/9мм (0,35 инчи); Ве молиме, проверете дали вашата ткаенина не е подебела од големината на занитките. 【Количина】 - 40 комплети. 【Апликација】 - Овие кожни навртки се корисни алатки што можат да се применат за DIY кожни занаети, поправка и украсување на зглобовите, капи, фармерки, ремени, чевли, сандали, јакни, торби, облека и така натаму. 【Материјал】- Тубуларните двојни капачиња се изработени од бакар без никел, анти-кара и трајно, не е лесно да се избледат, силни и цврсти. (Совет : Алатките за инсталација не се вклучени во набавката.). 【По продажбата】 : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме прв пат да го решите, 30-дневно враќање на одрекувањето, 1-годишна замена без загриженост. 【Завртки со двојно капаче】 - 40 комплети кожни навртки, 9мм виножито метално копче за брзо занишање ќе додаде ретро и исклучителен стил на вашите кожни занаети. 【Големина】 - капачето, пост и основата се 9мм (0,35 инчи)/10мм (0,39 инчи)/9мм (0,35 инчи); Ве молиме, проверете дали вашата ткаенина не е подебела од големината на занитките. 【Количина】 - 40 комплети. 【Апликација】 - Овие кожни навртки се корисни алатки што можат да се применат за DIY кожни занаети, поправка и украсување на зглобовите, капи, фармерки, ремени, чевли, сандали, јакни, торби, облека и така натаму. 【Материјал】- Тубуларните двојни капачиња се изработени од бакар без никел, анти-кара и трајно, не е лесно да се избледат, силни и цврсти. (Совет : Алатките за инсталација не се вклучени во набавката.). 【По продажбата】 : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме прв пат да го решите, 30-дневно враќање на одрекувањето, 1-годишна замена без загриженост. Нашите двојни капачиња се изработени од легура на цинк, со никел обложена на површината, цврсти и издржливи, не лесно може да се добие 'рѓа или ерозија и може да се повтори за употреба и складирање подолго време. Силен и здрав за вашиот DIY проект. Можете да изберете од шест различни бои - одлично за почеток на кожа занаетчиство. Мулти-боја двојно капаче за риболов, роза, злато, злато, сребро, оружје, бронза.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи