.

.

New
Х-ДРЕ 2мм х 35мм Нерѓосувачки Челик Директно Тркалезна Шипка Сребрен тон 40 парчиња (Бара де бара редонда ректа де ацеро неоксидабилна де 2 мм х 35 мм тоно де плата 40 пие?

Х-ДРЕ 2мм х 35мм Нерѓосувачки Челик Директно Тркалезна Шипка Сребрен тон 40 парчиња (Бара де бара редонда ректа де ацеро неоксидабилна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Тежина : 36гр; Име На Производ : Прачка од нерѓосувачки Челик. Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик. Содржина на пакетот : 40 парчиња х Прачка од Нерѓосувачки Челик. Главна Боја : Сребрен Тон(главна боја : тоно платадо. Вкупна Големина : 2 х 35мм/0,08 "х 1,4" (Д*Л) (тамањо вкупно : 2 х 35 мм / 0,08 "х 1,4" (Д * Л). 2мм х 35мм Нерѓосувачки Челик Директно Тркалезна Шипка Сребрен тон 40пц1. Широко се користи во вратило на менувачот, вратило на моторот, кратко вратило за поддршка, модел на шуплина на вратилото, минијатурно вратило, рамнина на моделот, модел на брод, модел на автомобил.2. Лесен за инсталирање и лесен за употреба.3. Материјал од нерѓосувачки челик, може да се користи долго време.Опис На Шпанскибара де бара редонда ректа де ацеро неоксидабилен де 2 мм х 35 мм тоно де плата 40 пиезаспесо : 36 гр; номбре дел продукто : варила де ацеро иноксидабилен материјал директор : ацеро иноксидабилноконтенидо дел пакет : 40 парчиња х варила де ацеро иноксидабилен директор на боја : тоно Платеадотамањо вкупно : 2 х 35 мм / 0,08' х 1,4 '(д * л).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи