.

.

New
Конектор за канали Hon & Guan 3 инчи, системи за вентилација на пластични канали 3 прирабница за системот за вентилација за вентилација за ладење на греење-2 п.п.

Конектор за канали Hon & Guan 3 инчи, системи за вентилација на пластични канали 3 прирабница за системот за вентилација за

DEN 175.84

Стока
Во продавницата

【Лесно за инсталирање】 Копајте дупки со соодветен калибар на wallидот, таванот или која било друга површина, поправете го конекторот на канали 3 канали, поврзете го со каналот и поправете го со приложените стеги. Вистински надворешен дијаметар : 72мм. 【Висок квалитет】 Hon & Guan 3 инчен канал јака е направена од високо квалитетен ABS, компактен и цврст. Совршено дизајниран за DIY и трговија, е дизајниран да се прикачи лесно и безбедно на машините за поврзување со системите за собирање прашина. 【Висок ефект】 Прилог за фен за фен Оригиналниот вентил за фен, Fanиден плоча за сушење, поврзана со цревото за отворот за фен, може да помогне да се исцеди лошиот воздух од wallидот или на другите места за да се обезбеди свеж воздух. 【Апликација】 Совршено прилагодена за канализација на вашиот фен за сушење, вентилатор за екстрактор за бања или кујна, хидропоника, вентилатори на екстракти во линија или аспиратор за шпорети. 【Услуга за клиенти】 Hon & Guan секогаш ви обезбедува врвни капацитети и услуги. 30-дневна гаранција за враќање на парите. 【Лесно за инсталирање】 Копајте дупки со соодветен калибар на wallидот, таванот или која било друга површина, поправете го конекторот на канали 3 канали, поврзете го со каналот и поправете го со приложените стеги. Вистински надворешен дијаметар : 72мм. 【Висок квалитет】 Hon & Guan 3 инчен канал јака е направена од високо квалитетен ABS, компактен и цврст. Совршено дизајниран за DIY и трговија, е дизајниран да се прикачи лесно и безбедно на машините за поврзување со системите за собирање прашина. 【Висок ефект】 Прилог за фен за фен Оригиналниот вентил за фен, Fanиден плоча за сушење, поврзана со цревото за отворот за фен, може да помогне да се исцеди лошиот воздух од wallидот или на другите места за да се обезбеди свеж воздух. 【Апликација】 Совршено прилагодена за канализација на вашиот фен за сушење, вентилатор за екстрактор за бања или кујна, хидропоника, вентилатори на екстракти во линија или аспиратор за шпорети. 【Услуга за клиенти】 Hon & Guan секогаш ви обезбедува врвни капацитети и услуги. 30-дневна гаранција за враќање на парите. Hon & Guan што се фокусира на производство на R&D на замена на воздухот, опрема за вентилација на свеж воздух и вентилација, е модерно високо-технолошко претпријатие со главни производи, како што се вентилаторот на мешан проток, вентилатор за вентилатор, вентилатор за вентилација, AC и DC вентилатори. Исполнуваат стандарди за безбедност. Сите наши производи се во согласност со CCC CE, SAA сертификацијата, особено ние поседуваме неколку патенти за нашите производи за вентилатор со мешани проток. Ние сме во првите редови на целокупната сила и влијанието на брендот во индустријата за вентилација. Големина на производот : 4 инчи/ 4 инчи/ 5 инчи/ 6 инчи. Материјал : Абс. Боја : Црна. Апликација. Совршено прилагодено за канализација на вашиот фен за сушење, вентилатор за екстрактор за бања или кујна, хидропоника, вентилатори во екстракти или аспиратор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи