.

.

New
Накоку Сјајни rhinestone латински танцувачки фустани за жени клупски забави костуми облека облека

Накоку Сјајни rhinestone латински танцувачки фустани за жени клупски забави костуми облека облека

DEN 1692.80

Стока
Во продавницата

Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно (костум за девојчиња и жени.). Вклучен пакет : 1 парчиња фустан/торба за опции. Белешка : Оваа ставка се мери во азиска големина, прочитајте ја нашата табела со големина во описот на производот (не табелата со големина). Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Немав за миење на рацете : миење на рацете, лежено рамно суво, без железо/пресврт/белило, различни бои што се мијат одделно. Направени во удобна истегната ткаенина.ГОВОР ЗА МОНДЕРНА ВАЛТЗ ФОКСТРОТ ТАНГО БАЛДО ЛАТИНСКИ ФЛАМЕНКО Румба Самба Салса Танцов шоу, практика и перформанси.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи